• Koła zainteresowań

      •  

        Klasy I - III

        L.p.

        Zajęcia pozalekcyjne

        N-l prowadzący

        Sala

        Termin

        Godzina

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa Ia

        K. Musiał

        13

        środa

        12:40-13:25

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa Ib

        A.Kochańska

        16

         

         

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa IIa

        B.Siergiej

        15

        środa

        12:40-13:25

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa IIb

        M. Jankowska

        12

        poniedziałek

        11:45-12:30

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa IIIa

        E. Siergej

        26

        wtorek

        12:40-13:25

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa IIIb

        K. piórek

        25

        wtorek

        12:40-13:25

        1.  

        Zajęcia muzyczno-wokalne

        K. Musiał

        39

        poniedziałek

        11:45-12:30

        1.  

        Koło matematyczne kl I-II

        M. Jankowska

        12

        czwartek

        12:40-13:25

        1.  

        Koło matematyczne kl III

        K. Piórek

        16

        czwartek

        12:40-13:25

        1.  

        Koło czytelnicze

        B. Siergiej

        15

        środa

        13:25-14:20

        1.  

        Koło plastyczne „Kolorowy świat”

        A.Kochańska

        16

        poniedziałek

        12:40-13:25

        1.  

        Koło ortograficzne

        E. Siergiej

        26

        piątek

        11:45-12:30

        1.  

        Magic English – koło j. angielskiego

        K. Maga-Wojsyk

         

        wtorek

        12:40-13:25

        1.  

        Projekt edukacyjny klasa IIIc

        A.Ryńska-Sobieraj

        33

         

         

        1.  

        Projekt edukacyjny klasa IIIc

        A. Grzybicka

        33

         

         

        1.  

        Koło sportowe

        M. Krawczyk

        sala

        piątek

        12:40 – 14:20

        1.  

        Chłopięca piłka nożna

        L. Sosnówka

        sala

         

         

        1.  

        Gimnastyka korekcyjna

        A.Karpa

        sala

        środa

        12:35-13:20

        1.  

        MEiN zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

        D. Kłembek

        gab

        czwartek
        piątek

        12:40-13:25
        11:45-12:30

        1.  

        MEiN zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

        A.Ryńsk-Sobieraj

         

        wtorek

        12:40-13:25

        1.  

        MEiN zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

        A.Kochańska

        16

        czwartek
        piątek

        12:40-13:25
        12:40-13:25

        1.  

        MEiN zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

        E. Siergiej

        26

        wtorek

        13:25-14:20

        1.  

        Język polski dla uczniów z Ukrainy

        A.Kochańska

        16

        wtorek
        środa

        12:40-13:25

         

        Klasy IV - VIII

        L.p.

        Zajęcia pozalekcyjne

        N-l prowadzący

        Sala

        Termin

        Godzina

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy IV-VIII z matematyki

        Sz. Michalski

        39

         

         

        1.  

        Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego klasy IV-VIII

        S. Żuchowska-Ptak

        31

        poniedziałek

        12:40-13:25

        1.  

        Koło matematyczne/ dyd-wyr klasa 5b

        M. Mroczek

        39

        wtorek

        13:35-14:20

        1.  

        Koło matematyczne/ dyd-wyr klasa 6a,6b

        M. Mroczek

        39

        wtorek

        12:40-13:25

        1.  

        Koło matematyczne/ dyd-wyr klasa 5a

        Sz. Michalski

        21

        środa

        14:30-15:15

        1.  

        Dyskusyjny Klub Książki

        K. Różycka
        K. Piórek

         

        według hormon MBP

         

        1.  

        Magic English – koło z j. angielskiego klas V

        Klasy IV-VIII

        K. Kanigowska

         

         

         

        K. Maga-Wojsyk

         

         

         

        1.  

        Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. ang klasa VIII

        K. Kanigowska

        38

        piatek

        13:25-14:10

        1.  

        Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j.polski klasa VIII

        S. Żuchowska-Ptak

        31

        czwartek

        14:20-15:10

        1.  

        Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl VIIIa

        E. Ulatowska

        21

        wtorek

        14:20-15:20

        1.  

        Język polski dla uczniów z Ukrainy

        S. Żuchowska-Ptak

        31

        poniedziałek
        środa

        14:30-15:15

        1.  

        Zajęcia z j. polskiego  konkursu klasy VI-VIII

        E. Michalska

        30

        piątek

        14:30-15:15

        1.  

        Zajęcia z j. polskiego do egzaminu klasa VIII

        E. Michalska

        30

        środa

        14:30-15:15

        1.  

        Język polski dla uczniów z Ukrainy

        E. Michalska

        30

        wtorek
        czwartek

        14:30-15:15

        1.  

        Samorząd Uczniowski

        E. Michalska

         

        według ustaleń

         

        1.  

        Zajęcia muzyczo-wokalne IV-VIII

        K. Musiał

        39

        czwartek

        13:35-14:20

        1.  

        Koło chemiczne

        K. Piotrowska

        37

        poniedziałek

        14:30-15:15

        1.  

        Dekoratornia

        M. Chabińska

        35

        wtorek

        13:35-14:20

        1.  

        Koło biologiczne

        M. Graszk-Grabowska

        34

        czwartek

        14:30-15:15

        1.  

        Zajęcia rozwijające z biologii klasa VIII

        M. Graszk-Grabowska

        34

        wtorek

        14:30-15:15

        1.  

        Gry planszowe

        Sz. Michalski

         

        29

         

        piątek

        15:00-18:00

        1.  

        Pierwsza Pomoc Przedmedyczna 30 na 2

        M. Graszk-Grabowska
        E. Kańczewska

        34

        II półrocze

         

        1.  

        Koło wolontariatu „Pomocna dłoń”

        M. Mroczek
        A.Karpa
        K. Musiał

         

        według hramonogr

         

        1.  

        Roszada – koło szachowe

        M. Krawczyk

         

         

         

        1.  

        Zajęcia sportowe

        M. Krawczyk

         

         

        poniedziałek

         

        12:40-14:20

        1.  

        Zajęcia sportowe

        A.Karpa

        sala

        wtorek
        środa

        13:30-15:00
        13:30-15:00

        1.  

        Zajęcia sportowe

        L. Sosnówka

         

         

         

        1.  

        Dyskusyjny Klub Filmowy

        E. Michalska
        D. Kłembek

         

         

         

        1.  

        MEiN – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

        D. Kłembek

         

        poniedziałek

        13:35-14:20