• JEDYNKA zawsze najlepsza!

• Kuratorium Oświaty w Olsztynie ogłosiło wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie uzyskali wysokie wynik i otrzymali tytuł laureata i finalisty z poszczególnych przedmiotów.

Laureaci:

j. polski - Hubert Pawłowski klasa VIIa, opiekun p. Emilia Michalska,

matematyka - Filip Gawarzycki klasa VIIIa, opiekun p. Ewa Ulatowska,

chemia - Maria Żóranska klasa VIIIa - opiekun p. Katarzyna Piotrowska.

Finaliści:

j. polski - Janina Przybyło klasa VIIIa, opiekun p. Emilia Michalska,

matematyka - Maria Żóranska klasa VIIIa, opiekun p. Ewa Ulatowska,

j. angielski - Janina Przybyło klasa VIIIa, opiekun p. Sylwia Żuchowska - Ptak,

j. angielski - Wojciech Borowski klasa VIIIa, opiekun p. Kinga Kanigowska,

biologia - Oliwia Cendrowska, Oliwia Kempczyńska, Anna Stryjek klasa VIIIa, opiekun p. Mirosława Graszk - Grabowska.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wycieczka do Wrocławia!

• Uczniowie klas VIIIA oraz VIIA wraz z wychowawcami w dniach 12 - 13 grudnia 2021 r. wezmą udział w wycieczce do Wrocławia

Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Nazwa programu: przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.

Cel programu: dofinansowanie wycieczek szkolnych związanych z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra, do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci, obiektów kultury, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki, w ramach czterech obszarów edukacyjnych: śladami Polskiego Państwa Podziemnego, śladami kardynała Stefana Wyszyńskiego, kultura i dziedzictwo narodowe, największe osiągnięcia polskiej nauki.

Dofinansowanie: 20 751,00 zł

Całkowita wartość: 30 599,00 zł

Plakat wycieczki

• Szczepienia dla dzieci w wieku 5 - 11 lat