• OGŁOSZENIE

• Na posiedzeniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie została ustalona wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2022/2023 w wysokości 40 złotych.

Jeśli do szkoły uczęszcza więcej dzieci z rodziny, to płaci tylko za jedno dziecko.

Wpłaty dokonujemy na konto Rady Rodziców

75 8215 1029 2002 0031 3113 0001

z dopiskiem; imię i nazwisko ucznia, klasa, wpłata na RR

• Klub Młodego Programisty

• Startuje rejestracja na kolejne warsztaty w Klubach Młodego Programisty w Działdowie!

Od 6 września ruszyła rejestracja na bezpłatne warsztaty z nauką programowania dla dzieci. Warsztaty będą prowadzone przez cały rok szkolny 2022/2023! Rozwijamy w nich kompetencje przyszłości młodych ludzi.

Gdzie można się rejestrować?

Rejestracja na zajęcia będzie prowadzona na stronie: klubmlodegoprogramisty.pl

Warsztaty będą się odbywać w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie.

Ważne! Decyduje kolejność zgłoszeń.

• XI Ogólnopolskiego Tygodnia Świadomości Czerniaka

• Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka, rozpoczynającego się 17 maja. Za pośrednictwem tegorocznego hasła „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA” zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad profilaktyki wśród wszystkich dorosłych, bez względu na wiek, preferencje i wybrany sposób spędzania wolnego czasu na zewnątrz – aktywnie, na sportowo i w biegu czy spokojnie, na leżaku we własnym ogrodzie.

Ambasadorkami XI Tygodnia Świadomości Czerniaka zostały aktorki, mama i córka, Maria Winiarska oraz Zofia Zborowska-Wrona. W myśli zasady „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA” zachęcają wszystkich do rozwagi i priorytetowego traktowania swojego zdrowia, bez konieczności rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności.