• Wycieczka do Wrocławia!

• Uczniowie klas VIIIA oraz VIIA wraz z wychowawcami w dniach 12 - 13 grudnia 2021 r. wezmą udział w wycieczce do Wrocławia

Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Nazwa programu: przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.

Cel programu: dofinansowanie wycieczek szkolnych związanych z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra, do znajdujących się w Polsce muzeów, miejsc pamięci, obiektów kultury, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki, w ramach czterech obszarów edukacyjnych: śladami Polskiego Państwa Podziemnego, śladami kardynała Stefana Wyszyńskiego, kultura i dziedzictwo narodowe, największe osiągnięcia polskiej nauki.

Dofinansowanie: 20 751,00 zł

Całkowita wartość: 30 599,00 zł

Plakat wycieczki

• Ogromny sukces uczniów Jedynki

• 19 marca Kuratorium Oświaty w Olsztynie ogłosiło wyniki konkursów przedmiotowych.
          Nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

J. polski:
          Adam Piórek klasa 8a – opiekun Emilia Michalska.

Biologia:
          Kinga Grabowska klasa 7a – opiekun Mirosława Graszk – Grabowska.
          Bartosz Łazarczyk - klasa 8a – opiekun Mirosława Graszk – Grabowska.
          Maria Żórańska - klasa 7a – opiekun Mirosława Graszk – Grabowska.

Finaliści

J. polski:
          Wiktoria Ludwińska klasa 8a – opiekun Emilia Michalska.
          Hubert Pawłowski klasa 6a – opiekun Jolanta Cierkowska.

Biologia:
          Julia Jarzynka klasa 8a – opiekun Mirosława Graszk – Grabowska.

J. angielski:
          Jagoda Went klasa 8a – opiekun Kinga Kanigowska.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

• Komunikat Poradni Psychologiczo - Pedagogicznej w Działdowie

• Szanowni Państwo.

W związku z powrotem uczniów klas I - III chcielibyśmy zaoferować pomoc w sytuacji braku właściwej adaptacji po powrocie do szkół - uczniom, ich rodzicom i nauczycielom. W szczególności mamy na uwadze dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, które w edukacji zdalnej prawdopodobnie ponoszą największe straty edukacyjne.

Sytuacja pandemii powoduje, że działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej są realizowane w bezpośredni sposób na terenie naszej placówki (w rygorze sanitarnym), bądź też w systemie „na odległość” przy wykorzystaniu Państwa platform komunikacji zdalnej.

Przypominamy również, że istnieje bezpośredni numer telefonu do naszych specjalistów - psychologów  690 866 334, na który mogą dzwonić uczniowie, rodzice i nauczyciele od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00.

Informujemy jednocześnie, że współpraca z Państwem w dalszym ciągu jest realizowana po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i zakresu działań.

Prosimy jednocześnie o udostępnienie tej informacji uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom.

Zapraszamy.

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie